Půjčovné 300,-/hráč

obsahuje: 

  • paintballovou zbraň
  • 100 ks kuliček
  • masku
  • ochranné rukavice
  • časově neomezený pobyt na hřišti
  • neomezené plnění pohonným médiem
  • rozlišovací návlek


V případě účasti 10 ti a více hráčů má organizátor půjčovné zdarma!!!

Kuličky navíc:

Pro naše hráče jsme připravili další cenovou nabídku. Při jednorázovém zakoupení 2000ks kuliček (celá krabice) bude cena takhle zakoupených kuliček 1600 Kč (0,80Kč/ks). Tato cenová akce může být využitá při libovolném počtu hráčů i vícekrát za hru. Sleva lze kombinovat s dalšími slevami z naší nabídky. Platí do odvolání. 


V případě kusového odběru kuliček stojí 1 kulička 1 kč.


Nafocení akce: ZDARMA
Taktický policejní štít: ZDARMA

Možnost si dále půjčit:
chránič krku: 20,-
chránič hrudníku: 30,-
kombinéza: 60,-

V případě zájmu o zapůjčení kombinéz je třeba nahlásit počet předem, u objednávky nebo potvrzení hry. V případě že nebyly kombinézy nahlášeny, nemusí být v den hry k dispozici. 


Paintball jako školní výlet.
Pro všechny žáky, kteří si chtějí užít paintball na svém školním výletě je přichystán základní set se 150 kuličkami v případě účasti 10 a více studentů.

Postavení mobilního nafukovacího Sup´Airball hřiště: 3000,- + doprava (cena za dopravu je domlouvána individuálně)

Organizace paintballového turnaje pro 18 hráčů: 15 000,- (obsahuje nafukovací hřiště, 18 setů, 9 000 ks kuliček, diplom pro každý tým, medaile pro 1. - 3. místo)


Ceny uvedené v ceníku jsou koncové tj. s DPH.

Zakoupené střelivo zpět nebereme.

Vlastní zbraň a kuličky
Hráčům s vlastním vybavením a kuličkami, jsme schopni nabídnou pronájem hřiště. Cena je za jednoho hráče s vlastním vybavením a pronájem hřiště na dobu 4 hodin. Náš člověk je jen na hřišti z důvodu dohledu, aby nedocházelo k úmyslnému poškozování hřiště. Neposkytuje žádné služby hráčům. Případně jen plnění CO2 nebo vzduchových láhví, které jsou placené.

Pronájem hřiště na 4 hodiny

200- Kč / osoba
Plnění CO2 láhvi 30kč/kus 

Plnění vzduchových lahví 50 kč/kus


Pokud se hry zúčastní hráči, kteří si od nás vypůjčí vybavení ceny dle ceníku. Náleží tomu to hráči veškerý servis, který poskytujeme.