Co vše najdete na našem hřišti?

Hřiště je navrženo a postaveno tak, aby si na něm každý hráč našel to, co hledá a jaký styl paintballu mu vyhovuje. Nechybí ani zastřešená odpočinková zóna, či parkoviště. Připraveno je pro Vás mnoho herních scénářů a je jen na Vás, které si budete chtít zahrát.

Urban zone

Dřevěné městečko nadchne všechny příznivce, co si chtějí vyzkoušet jaké je to být policistou, či vojákem. Dřevěné domečky, vraky aut a kulometná hnízda poskytují velké množství taktiky a zábavy. Zdarma je možno využít taktický policejní štít.

Nafukovací mobilní Sup´Airball hřiště

Jako jedni z mála disponujeme profi mobilním nafukovacím hřištěm, které můžeme přivézt kdekoliv k Vám. Stačí pouze prostor o velikosti cca 40 x 20 metrů. Ovšem je nutné si dopředu prostor prohlédnout a prověřit, zdali budeme na Vámi požadovaném prostoru akci zabezpečit.

Odpočinková zóna

V naší odpočinkové zóně najdete zastřešené zázemí se stoly a lavičkami, ohniště a gril, který můžete bezplatně využít a udělat si tak svou akci ještě příjemnější. Parkování je k dispozici u areálu zdarma. V případě, že si budete chtít Vaši zábavu prodloužit, není problém v areálu zdarma přespat ve vlastních stanech a vychutnat si tak dosyta své pochoutky z grilu či čepované pivečko.

Sportovní hřiště

V současné době pracujeme na výstavbě hřiště pro sportovní paintball. Toto hřiště bude sloužit jako tréninkové centrum pro sportovní hráče, ale i jako prostor pro veřejnost, která tak bude mít jedinečnou možnost vyzkoušet si tento nový druh moderního adrenalinového sportu.